Сьогодні в Івано-Франківську відкривається персональна виставка калуської художниці

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 233

Сьогодні, 3 липня, о 15:00 у фортечній галереї "Бастіон" відбудеться відкриття персональної виставки творчих робіт калушанки Вікторії Гречко "На хвилях живописного романсу", яка представить 30 своїх картин, інформують "Вікна".

Народилася Вікторія Гречко у творчій сім’ї. Батько у молоді роки був актором театру, мама гарно малювала, грала на гітарі, співала. І, хоча батьки вибрали інші професії, у домі було багато книг з мистецтва, які тоді ще юна Вікторія переглядала. У той час вона захоплювалася роботами Івана Шишкіна, Олександра Герасимова, Херлуфа Бідструпа.

З дитинства Вікторії Гречко подобалося малювати, однак вона ніколи не думала, що буде займатися цією справою, адже працювала в сфері екології. Свій шлях у живописі розпочала у 2016 році, коли вийшла на пенсію. Нині творчи доробок майстрині налічує вже 150 робіт. Картини калушанки знаходяться у приватних колекціях у Бельгії, Німеччині, Туреччині та Україні.

Своє професійне захоплення роботами художниці висловив калуський художник Володимир Романів:

"Я здивувався, коли дізнався, що Вікторія почала малювати лише в 2016 році. Адже, на мою думку, внутрішньо вона почала малювати дуже давно. Коли я побачив роботу з квітами на балконі, був вражений, наскільки потрібно любити квіти, що їх так з такою прозорістю передати. Людина не вчилася ні в кого. Просто купила фарби і подивилася по інтернеті відеоуроки і почала малювати. Так не можу бути! Повинен бути внутрішній стан".

Виставка триватиме до 30 липня і частина зібраних з продажу картин коштів буде спрямована нашим захисникам. Вхід на виставку безкоштовний.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.