Серби готові інвестувати 70 мільйонів євро у будівництво фабрики у Калуші

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 2564

Наприкінці минулого тижня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк повернувся із Сербії де перебував із робочим візитом.

Там він зустрівся з керівництвом компанії «TARKETT Cхідна Європа», сторони обговорили можливість будівництво сучасної фабрики на базі товариства «Вінісін» у Калуші. Серби готові інвестувати на це 70 мільйонів євро. Також губернтор повідомив, що оскільки Івано-Франківщина є екологічно чистим регіоном, то з сербами велася розмова і про вирощування у нас потрібних для України, і для країн Європи екологічно чистих продуктів. Тому вже найближчим часом група спеціалістів з Франківщини відвідає Сербію, щоб перейняти у них цінний досвід.

КАЛУШ ФМ 20


Коментарів: 2

 • derevynka (03:14 24/06/2011)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.208.131.167]

  " можливість будівництво сучасної фабрики на базі товариства «Вінісін» у Калуші " + " Івано-Франківщина є екологічно чистим регіоном " = cмеша

 • Анонім (12:38 24/06/2011)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.221.218.45]

  мало того шо зробили тестовий звод вінісін так ше якусь пургу построять з малою зарплатою.crazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.