Розширюємо міжнародне партнерство

Категорія: ВладаПереглядів: 718

Сьогодні, 15 травня 2023 року, міський голова Андрій Найда, начальник управління економічного розвитку міста міської ради Юрій Соколовський, заступник начальника управління – начальник відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяна Сеньків, начальник відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції  управління економічного розвитку міста міської ради Олег Кузів за підтримки та сприяння всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціації міст України та ініціативи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine взяли участь у онлайн зустрічі із посадовцями муніципалітетів Векшьо (Швеція) та Лох’я (Фінляндія) з метою налагодження тристоронньої співпраці.

В ході зустрічі очільники трьох громад коротко розповіли про свої громади,  їх переваги та виклики, з якими зіткнулися. Обговорили шляхи подальшої співпраці.

 З метою ближчого знайомства та детального обговорення напрямків партнерства  Калуська міська територіальна громада отримала запрошення  на шведсько-український форум партнерства, який відбудеться у Стокгольмі вже у червні та на святкування 700-річчя з дня заснування міста Лох’я у серпні цього року.

 

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.