Розгляд звернення ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»: відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 1457

1 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Слухали одне питання - розгляд звернення ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» щодо ситуації, яка склалася в товаристві.

Цього року із товариства «Карпатнафтохім» звільнилося 140 осіб. Лише сьогодні — 22 особи. Йде до того, що обслуговувати підприємство буде нікому.

— Люди не бачать перспективи, звільняються і шукають собі інше місце роботи. Це може призвести до того, що нам доведеться зупинити найбільш критичну інфраструктуру, очисні. Ремонтне управління у нас скоротилося на 70 %, відповідно, вже нікому ремонт зробити. Усе устаткування працює під напругою, відповідно, нам дуже потрібні електрики, механіки, — доповів заступник генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Ярема Рудик. — Усе йде до того, що адмінперсонал у найближчі дні уже буде нездатен управляти даним підприємством. Тому ми звернулися усюди - починаючи від Президента – закінчуючи міською радою. Нам потрібно зняти арешт із залишків матеріально-товарних цінностей, які можна продати, і виручити певні гроші, щоб урегулювати ситуацію на підприємстві.

На міській комісії ТЕБ та НС вирішили підготувати звернення до апарату РНБО і КМУ щодо ситуації, яка склалася для сприяння у її вирішенні. 

Міський голова Андрій Найда зазначив: «Підтриємство вже отримало категорію критичної інфраструктури, і я все ж таки вважаю, ми повинні вчергове звернутися до апарату Ради національної безпеки України та Кабінету Міністрів України, які, згідно з законом,є суб’єктами захисту, щоб чітко розповіли про подальші дії».

А також звернутися і до Івано-Франківської ОВА для ініціювання проведення державної комісії ТЕБ та НС.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.