Рідні вимагають ексгумації тіла 20-річного калушанина. ВІДЕО

Категорія: СоціумПереглядів: 2689

Марія Заяць тримає у руках телефон свого сина. На фото — він веселий й усміхнений, на заняттях у тренажерному залі чи — на відпочинку із друзями. Це наразі чи не єдине нагадування про сина, адже чотири місяці тому 20-річний Віктор Заяць вийшов із квартири, яку орендував із другом в Івано-Франківську, і з того часу його більше ніхто не бачив.

Хлопець залишив усі свої речі: документи, гаманець, телефони.

Згодом у лісі поблизу Івано-Франківська виявили труп невідомого чоловіка. Голова — відокремлена від тулуба, більше скидалася на муляж із кабінету анатомії. Її знайшли за кілька метрів від тіла. Рідних викликали на впізнання. Хоча, впізнати не те, що сина, але й будь-якого іншого у рештках уже було неможливо. Рідні вважають, що за півтора місяця таких руйнувань тіло зазнати не могло, інформують ”Вікна”.

Рідні вимагають ексгумації тіла та проведення повторних досліджень, адже вважають, що у справі багато незрозумілого і недослідженого.

Мати зниклого калушанина упевнена, що поховала не свого сина. Упевненість лише зросла після того, як у Калуші побували учасники відомого телепроекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Подробиці зникнення Віктора Зайця та власного розслідування родини читайте цього тижня на нашому сайті.

Автор: VIKNATV

ВІКНА 0


Коментарів: 5

  • три тон (22:44 25/01/2016)
    Оцінка: +1 / -0 | [IP: 176.8.63.211]

    Я думаю що він попав під розборки мєсних і понаєхавших . Місцевим не подобається що місто заполонили понаєхавші от і творять з ними таке

  • 345 (08:53 26/01/2016)
    Оцінка: +2 / -1 | [IP: 46.149.185.28]

    Калуський Гонгадзе?

  • Арчі (14:55 26/01/2016)
    Оцінка: +1 / -1 | [IP: 78.25.44.156]

    https://www.youtube.com/watch?v=LDA6NOLH3tw щось подібне і в нас.Це шоу,а люди ведуться...

    • Довгий Змій (15:44 26/01/2016)
      Оцінка: +1 / -0 | [IP: 109.162.17.69]

      Дійсно , швидше за все це шоу . Дуже подібний сценарій . Мене дивує що в наш час є так багато дурнів котрі вірять екстрасенсам .

  • 102 (15:41 26/01/2016)
    Оцінка: +3 / -0 | [IP: 46.149.177.162]

    а ДНК - аналіз що слабо було зробити ? 2000-4000 тис грн це коштуе , а до бабок ходити мож і все життя , вони кожен раз щось нове будуть казати...

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.