Реабілітаційному центру для військовослужбовців «4.5.0. Прикарпаття» у Калуші – бути!

Категорія: Соціум -> АкціїПереглядів: 1344

Створення у Калуші реабілітаційного центру для військовослужбовців «4.5.0. Прикарпаття» стало темою розмови голови Калуської громади Андрія Найди та очільниці Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Про це Андрій Найда повідомив у соцмережі Facebook, інформує «Калуш ФМ».

За його словами, посадовиця підкреслила важливість створення таких комплексно відновлювальних закладів для наших бійців. Зауважила, що найперше допомогу травмованим військовослужбовцям надають медики в лікувальних установах, а потім воїнам потрібна реабілітація, власне, у центрах з акцентом на соціалізацію, відновлення фізичного й психологічного здоров’я.

Василина Перегуда, дружина загиблого бійця Олега Перегуди та голова ГО «Реабілітаційний центр ветеранів війни «4.5.0. Прикарпаття», продемонструвала проморолик з візуалізацією майбутнього центру. Місце розташування, заплановані напрями реабілітації та види занять говорять про те, що центр стане багатофункціональним осередком для спілкування та відновлення ветеранів війни.

Голова обласної військової адміністрації підтримала вже розпочату справу і запевнила, що сприятиме організаторам у пошуках донорів для проведення ремонтних робіт.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.