Рада запровадила штрафи за перевезення дітей без автокрісел

Категорія: Влада -> ТранспортПереглядів: 827

Верховна Рада запровадила штрафи 510-850 грн за перевезення дітей в автівках без спеціальних крісел.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 1150. Документ підтримали в цілому 332 нардепи.

В Адмінкодекс внесли норму про штраф 510 грн за порушення правил перевезення дітей, а 850 грн – за повторне порушення протягом року.

Закон набуде чинності наступного дня після офіційного опублікування. У пояснювальній записці звертають увагу, що у підпунктах “б-г” пункту 21.11 Правил дорожнього руху визначено, що забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або віком до 12 років – у транспорті без спецзасобів, які дають змогу пристебнути дитину; дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля; організовані групи дітей – у темну пору доби. Автори законопроєкту навели дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), відповідно до яких правильно встановлені дитячі автомобільні крісла зменшують імовірність смерті немовлят приблизно на 70% і на 54-80% – дітей.

ВІКНА 4


Коментарів: 1

 • Анонім (08:48 31/10/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну ця верховна рада звичайний бєшєний принтер - видає всякі мусорні закони аби показати відімость работи - тіпа батьки без верховної ради н

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.