Продається будівля "Промінвестбанку" у центрі Калуша. Стартова ціна — майже 8,9 млн гривень

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 692

Замовником є ПАТ "Промінвестбанк", Калуське відділення якого раніше було розташоване у цьому приміщенні, інформують "Вікна".

На торги висталили нежитлове приміщення загальною площею 504,3 кв. метри (включає приміщення служби інкасації площею  479,9 кв. метри та котельню на  24,4 кв. м, а також огорожу та ворота), службові приміщення (з добудовою каси) загальною площею 963,7 кв. метрів та основні засоби у кількості вісім одиниць.

Усе майно продають одним лотом. Стартова ціна продажу — понад 8 млн 857 тис. гривень з урахуванням податку на додану вартість. Гарантійний внесок становить 885 707,52 гривні, мінімальний розмір кроку аукціону — 88 570,75 гривень.

Прийом заяв на участь в аукціоні завершується 12 вересня, а торги заплановані на 13 вересня. Мінімальна кількість заяв учасників — дві.

Зазначено, що покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором.

ПАТ "Промінвестбанк" (місто Київ) — акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, створений у серпні 1992 року. Працював до 2019 року, остаточно ліквідований 2022 року.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.