Про зрізану грушу та історію її видалення Біля ТЦ «Прометей» працівники КП «Калушавтодор» днями зрізали грушу

Категорія: ВладаПереглядів: 863

Звісно, що цей випадок не міг залишити байдужими наших мешканців. Адже, на перший погляд, дерево було здоровим і могло собі рости й надалі, прикрашаючи наше місто. Але озеленення населених пунктів – це насправді не проста справа, яка вимагає наукового підходу та дотримання норм законодавства.

Про це ми вже неодноразово роз’яснювали нашим калушанам. А історія з півстолітньою (аварійною, у відповідності до законодавства) грушею не є виключенням. Розпочалась вона відносно давно, коли ламаючись від негоди час від часу величезні гілки падали на пішохідний тротуар. На розлогу грушу, яка заступала видимість ситуації на дороги, скаржилися водії.

Ну і ще одним важливим аргументом не в користь дерева стали лінії електропередач, які тісно переплелись у кроні грушки, а подекуди й вросли в деревину. Сезонна санітарна обрізка аварійних гілок, що нависали над пішохідним тротуаром, і яка проводилася з року в рік, вже була неефективною. Відтак з проханням видалити дерево звернулися ще влітку філія Західна АТ «Прикарпаттяобленерго». Рішення про зрізання груші приймала фахова комісія, яка повинна у своїх висновках користуватися перш за все законодавством, зокрема: постановою КМУ від 01.08.2006р. № 1045 та п. 9.1.12, 8.12.5 «Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах». І на виконання рішення вищезгаданої комісії працівниками КП «Калушавтодор», в якому, зокрема, йдеться про необхідність усунення потенційних аварійних ситуацій на пішохідному тротуарі, що можуть виникнути через ламання гілок сильно розгалуженої крони та видалення перешкоди для ліній електропередач, зрізали аварійне грушеве дерево. Натомість, як стверджують у «Калушавтодорі», посадять кулястий клен, який стане не менш привабливою окрасою нашого міста.

Калуська міська рада 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.