Приватизацію Калуської ТЕЦ завершено

Категорія: КриміналПереглядів: 958

У документі зазначено, що акт приймання-передачі державного майна було підписано 2 вересня. Наказом затверджено результати продажу майнового комплексу Калуської ТЕЦ (за ціною 961,2 млн гривень, включаючи 160,2 млн гривень податку на додану вартість, покупець ТОВ "Констанза". Приватизація Калуської ТЕЦ вважається завершеною, інформують "Вікна".

Також змінився статус ДП "Калуська ТЕЦ-нова" у відритих базах даних: державне підприємство перебуває у стані припинення.

Нагадаємо, Фонд державного майна продав єдиний майновий комплекс державного підприємства "Калуська теплоелектроцентраль-Нова" з аукціону 30 листопада минулого року за 801 млн гривень без ПДВ. Переможцем стала донецька компанія "Костанза".

Серед умов до покупця зазначено збереження основного виду діяльності ТЕЦ упродовж п’яти років, а також погашення боргів із заробітної плати та перед бюджетом, що склалися на момент переходу права власності, впродовж пів року, недопущення звільнення працівників з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу щонайменше протягом 6 місяців.

Договір купівлі-продажу Калуської ТЕЦ було укладено 3 грудня 2021 року. Станом на 29 грудня минулого року договір було оплачено покупцем. Тож передача майна тривала понад 9 місяців.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.