Потенціал вичерпується? У Калуші не продали жодну з трьох великих промислових ділянок

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 829

Електронні аукціони з приватизації одразу трьох земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею понад 7 гектарів були заплановані на 13 червня. Однак жоден з них не відбувся.

Як раніше повідомляли «Вікна», 13 травня на Прозорро.Продажі Калуська міська рада оголосила земельні аукціони з приватизації одразу трьох земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею понад 7 гектарів. Усі вони належать до земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, розташовані у промзоні міста Калуша. Цільове призначення — для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

А саме, продавали земельну ділянку площею 1,2096 гектара в районі вулиці Заводської. Її стартова ціна на аукціоні становила 1 млн 211 тисяч 495 гривень. Ще одна земельна ділянка в районі вулиці Заводської має площу 4,4205 гектара, її стартова ціна — 4 млн 359 тисяч 296 гривень. Третя земельна ділянка, яку мали намір продати, розташована на вул. Промисловій, її площа — 1,4184 гектара, а стартова ціна — 1 млн 420 тисяч 710 гривень.

Термін подання пропозицій на участь у торгах завершився 12 червня. Електронні аукціони були заплановані на 13 червня. Однак жоден з них не відбувся. На Прозорро.Продажі оприлюднені протоколи за результатами земельних торгів, які сформовано 12 червня, одразу після завершення відведеного на подання заяв терміну. Це означає, що учасники відсутні, або ж подано заяву лише від одного учасника.

Нагадаємо, що рішення про приватизацію цих земельних ділянок Калуська міська рада прийняла 25 квітня цього року.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.