Посадовці зі столиці та обласного центру цікавилися готовністю міста до опалювального сезону

Категорія: Інфраструктура -> Комунальні господарстваПереглядів: 5425

6 вересня голова Калуської міської громади Андрій Найда мав зустріч із заступником директора департаменту – начальником відділу теплопостачання Міністерства розвитку громад та територій України Олександром Тронем, на якій велася мова про підготовку міста до опалювального сезону 2022-2023 років.

Разом із столичним посадовцем до Калуша на зустріч з керівництвом міської громади прибули представники департаменту розвитку громад та територій Івано-Франківської ОВА.

Як відзначив після завершення перемовин Андрій Найда, позитивним моментом уже є сам приїзд представника Мінрегіону й інших посадовців і та увага, яка нині приділяється з боку держави питанню готовності міста до опалювального сезону.

Адже ситуація в країні загалом, як наголосив О. Тронь, є непростою. І щоб знизити максимально ризики дестабілізації теплопостачання, які можуть бути пов’язаними з військовою агресією, урядом утворений відповідний штаб, який співпрацюватиме з кожною громадою зокрема.

Тож мета візиту в Калуш спеціалістів столичного й обласного департаментів полягала власне у з’ясуванні всіх тих проблемних питань, вирішення яких можливе лише на державному рівні.

До таких перш за все належить стабілізація роботи Калуської ТЕЦ-Нова і її забезпечення вугіллям. Олександр Тронь з цього приводу запевнив, що питання діяльності ТЕЦ є на особливому контролі в Міністерстві розвитку громад та територій. Всі організаційні моменти, що пов’язані із завершенням передачі теплоелектроцентралі новому власнику – ТОВ «Костанза», вже на фінішній прямій. А для забезпечення роботи енергопідприємства держава зарезервувала вугілля в обсязі 20 тис. тонн.

Також на зустрічі  обговорили ситуацію щодо оптимізації роботи комунальних котелень, яка триває в нашому місті, можливостей придбання дров для котелень на альтернативному паливі тощо.

Після зустрічі посадовці з Києва та Івано-Франківська разом із керівниками Калуської громади відвідали Калуську ТЕЦ-Нова.

Своєю чергою у коментарі «НК» начальник  управління житлово-комунального господарства міської ради Юрій Рекунов, який був учасником зустрічі, зазначив:

«Під час перебування на теплоелектроцентралі ми мали зустріч з новопризначеним директором Олександрою Якубишин. Вона, зокрема, запевнила і Олександра Троня, і всіх інших, що Калуська ТЕЦ-Нова технічно готова до опалювального сезону і при наявності енергоносіїв, зокрема газу та вугілля, може відновлювати свою роботу. Хоча, за словами О. Якубишин, офіційної інформації щодо їх поставки на підприємство не надходило.

Що стосується такого болючого для колективу Калуської ТЕЦ-Нова питання, як виплата заборгованої зарплати, то директор підприємства запевнила, що її погашення очікується вже цього тижня».

 

Степан Василів.

Нафтохімік 6


Коментарів: 1

 • yurko (12:23 08/09/2022)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.211.99.135]

  Всю статтю можна було скоротити до цього абзацу

  ТЕЦ-Нова технічно готова до опалювального сезону і при наявності енергоносіїв, зокрема газу та вугілля, може відновлювати свою роботу. Хоча, за словами О. Якубишин, офіційної інформації щодо їх поставки на підприємство не надходило.

  і скажу я вам - це ППЦ!cenzore

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.