Помер Василь Худин

Категорія: СоціумПереглядів: 2627

На 68-му році життя відійшов у вічність відомий калушанин, директор фізкультурно-спортивного клубу "Нафтохімік" Василь Дмитрович Худин.

– Сьогодні відійшла у вічність прекрасна людина, завжди енергійна, життєрадісна, сповнена позитивом... Василь Дмитрович Худин. Знав його давно, а за останні роки – здружилися ще більше, у спільних гірських походах, які він надзвичайно любив. Це було хобі його життя, до якого він намагався залучити все більше охочих. Василь Дмитрович був незмінним гідом мандрівок у гори разом зі “Спортом для всіх”. Пригадую, що навіть в останній телефонній розмові (два тижні тому), він мріяв подолати чергову вершину. Але не судилося... – повідомив у соцмережі директор Калуського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Олег Нижник.

Як повідомляли “Вікна”, нещодавно на прохання Василя Худина виконком Калуської міської ради ввів відділення спортивної гімнастики, що функціонувало при ФСК “Нафтохімік”, до структури ДЮСШ управління освіти. Діти, які займалися у секціях шахів, легкої атлетики та спортивного орієнтування, матимуть змогу займатися у ДЮСШ, яку фінансує міський бюджет. Адже ДЮСШ, що діяла у структурі “Нафтохіміка”, перестала фінкціонувати через фінансові проблеми.

ВІКНА 29


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.