Пісню для участі Наталії Папазоглу у Євробаченні написав американський композитор з українським корінням

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 860

Наталія Папазоглу розповіла про пісню, яку готова виконати на Євробаченні-2016. За її словами, пісня має назву "Die in the Future or Live in the Past" і задає високу виконавську і музичну планку.

”Це пісня любові, любові до людства, про надію і силу, яка живе всередині кожного з нас”, — анонсує калушанка Наталія Папазоглу.

Пісню було написано спеціально для неї американським композитором з українським корінням, який працює у кіноіндустрії Голлівуду. Про автора пісні Наталія розповідає, що він володар різного роду нагород, але імені його наразі не називає, інформують ”Вікна”.

Зараз пісня доопрацьовується в Америці на голлівудській студії Red Hill Recording.

”У роботі над піснею брали участь багато людей, яким я особливо вдячна за їх допомогу і сприяння. Це зокрема симфонічний оркестр “Lords of the Sound” (один із кращих оркестрів, на мою думку), студія “Звукоцех”, американська студія IDP Studio USA, а також Red Hill Recording”, — зазначила Наталія Папазоглу. ”Я не прагну бути модною під назвою формат, вигаданою різними “дядями” і “тьотями”, підганяти свою душу під нього, і не прагну всім подобатися, щось доводячи. Моє життя — це свобода, це музика... Я хочу співати і дарувати людям віру в себе, в майбутнє, працюючи на благо і славу своєї України”, — додала виконавиця.

Як повідомляли “Вікна”, калушанка Наталія Папазоглу готується до національного відбору на конкурс “Євробачення-2016”. Яку саме пісню виконуватиме артистка, наразі — таємниця. Виконавиця стверджує, що пісню тестували в Америці і вона сподобалася слухачам.

ВІКНА 0


Коментарів: 6

  • 345 (10:45 18/01/2016)
    Оцінка: +11 / -2 | [IP: 46.149.185.28]

    То най та таємнича особа і забери собі сю дівку, з іі "таємничим" корінням.

    • ББА (13:23 18/01/2016)
      Оцінка: +4 / -5 | [IP: 80.42.68.202]

      Чим же вона тобі не догодила ? Чи може вона тебе на весь опозорила чи гроші вкрала , що ти її так не любиш crazy

      • Анонім (20:12 18/01/2016)
        Оцінка: +4 / -2 | [IP: 176.8.63.231]

        Тупа жирна курка

        • ББА (21:59 18/01/2016)
          Оцінка: +0 / -1 | [IP: 80.42.68.202]

          ??? Так просто виключи целевізар коли вона виступає crazy crazy crazy

        • Анонім (00:15 19/01/2016)
          Оцінка: +3 / -1 | [IP: 46.149.185.198]

          заздрість- погана риса...Ganba

          • Анонім (19:58 19/01/2016)
            Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.211.4.178]

            А в чому тут можна заздрити?

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.