Підписали акт приймання-передачі ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» робочого проєкту «Капітальний ремонт вулиці Окружна в м.Калуші ...»

Категорія: ТранспортПереглядів: 223

Сьогодні, 9 лютого 2022 року, міський голова Андрій Найда разом із заступником міського голови Богданом Білецьким підписали в м. Івано-Франківську з директором ДП "Дороги Прикарпаття" Романом Сілецьким акт приймання-передачі державному підприємству «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» робочого проєкту «Капітальний ремонт вулиці Окружна в м.Калуші Івано-Франківської області».

   Загальна кошторисна вартість будівництва – 11 134,083 тис. грн, з них – 5, 5 млн грн – кошти місцевого бюджету. Вулиця Окружна в м. Калуші ввійшла до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2022 році. Зазначена вулиця є одна з п’яти доріг комунальної власності в Івано-Франківській області, яку буде відремонтовано за кошти державного та місцевого бюджетів.

    На зустрічі також обговорили питання щодо ремонту моста в с. Сівка-Калуська і доріг у с.Тужилові та Ріп'янка-Яворівка-Мислів.

 

Калуська міська рада 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.