Під час ранішньої тривоги над Івано-Франківщиною зафіксували крилаті ракети - Інформатор Калуш

Категорія: СоціумПереглядів: 566

7 лютого, орієнтовно з 5 години ранку росія розпочала чергову ракетну атаку на Україну.

Повідомляє Інформатор, посилаючись на Повітряні сили ЗС України.

З 00:56 години було зафіксовано пуски груп “шахедів” на північні області країни.

З 2:33 фіксувалась активність ворожої авіації на півдні та сході та загроза застосування авіаційних засобів ураження. Пізніше таку активність зафіксували й на північно-східному напрямку

О 2:52 з аеродрому Оленья, Мурманської області рфії вилетіло кілька бортів Ту-95. Вже орієнтовно о 5 ранку з них було здійснено пуски крилатих ракет. Тривоги розпочалися у всіх областях України. Додатково фіксувалась атака групами “шахедів” з півдня.

О 7:20 повітряні сили зафіксували маневри крилатих ракет на перехресті Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Деякі моніторингові канали о 7:20-7:30 почали інформувати про вибухи на Прикарпатті. Утім, офіційно ця інформація наразі не підтверджена.

О 7:45 було зафіксовано крилату ракету на Львівщині, котра рухалась у бік кордону з Польщею. На її перехоплення вилетіла авіація ЗС Польщі. Проте підходячи до кордону ракета змінила свій напрямок.

Повітряна тривога продовжується, бережіть себе!

ІНФОРМАТОР 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.