Перестало битися серце калуського літератора Володимира Чорнописького

Категорія: Соціум -> КультураПереглядів: 351

Про втрату повідомила донька Володимира Чорнописького — Інесса Сушайло:

"Сьогодні раптово не стало моєї найдорожчої людини, мого «папи» — так я його називала. Біль переповнює мене і я не можу це прийняти. Папа я тебе дуже люблю. Ти був моєю підтримка завжди. Я завжди пишалася, що в мене такий тато. Дякую за все. Папа, нехай земля тобі буде пухом!".

Творчій насназі Володимира Чорнописького можна було позаздрити: за кілька років він видав десять поетичних книжок. В авторському доробку — збірка лірики "Червоні маки", три збірки філософських чотиривіршів ("Стислі мислі", "Осінні мислі", "Трепанація мислі"), дві поеми ("Кохання мужчини зра вісімілого віку", "Життя продовжується..."), авантюрно-містична казка-трилогія "Відьма" та книга пародій "Коли кусає гедзь Пегаса", інформують "Вікна".

Володимир Чорнописький народився на Уралі, де відбував покарання його батько. Літератор зазначав:

— А яка в тому моя особиста заслуга, що я з’явився на світ у виправно-трудовому таборі? Це трагедія, насамперед, усього мого народу, це поневіряння моїх молодих тоді батьків. В 1965-му році батько був реабілітований. Я вдячний йому, що він все зробив, аби я здобув добру освіту (Володимир Чорнописький закінчив економічний факультет Львівського державного університету та Київську академію внутрішніх справ. — Авт.) та зміг адаптуватися в цьому непростому світі.

Більше — в інтерв'ю "Життєва доля — це лабіринт, з якого вийти неможливо".

Висловлюємо щирі співчття родині, близьким, колегам по перу та всім, хто знав Володимира Чорнописького.

МОЄ ЖИТТЯ В 82 СЛОВАХ

Урал. Колиска. Липень. Плач.Велосипед. Шаблюка. М’яч.Підпілля. Батько. Ліс. Зв’язок.Арешт. Тюрма. Знущання, Строк.5 років. Табір. Холод. Лід.Хрущов. Відлига. Переїзд.Вкраїна. Брошнів. Перший клас.Дитинство. Друзі. Щастя час.Навчання. Калуш. Комсомол.Дівчата. Танці. Волейбол.Броватий дід. Гниття. Застій.Цілунки. Гульки. Випускний.Студентство. Вуз. Економіст.Дружина. Донька. Комуніст.Диплом. Робота. Інженер.Москва. Два роки. Офіцер.Інспектор. МВС. Старлей.Посада. Служба. Привілей.Кравчук. Відродження. Нужда.Вірші. Інфляція. Біда.Відставка. Пенсія. Майор.Кафе. Свобода. Внуки. Торг.Інсульт. Хвороби. Вік. Вінець.Труна. Могила. Плач.Кінець.

 

 

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.