Оприлюднено відео з-за лаштунків зйомок кліпу калушанки Алли Івашиної “Не твоя”
Категорія: АкціїПереглядів: 2020
Алла Івашина готується до ювілейного сольного концерту в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі.
Також завершені зйомки відео для кліпу на пісню “Не твоя” (виробництво“AS-STUDIO”, режисер Андрій Снімщиков, камера Михайло Галюк). Нині триває монтаж відеороботи.
Сольний концерт калушанки відбудеться в Івано-Франківську 23 вересня.
Усі, хто бажає отримати квитки на мій сольний концерт, звертайтеся за тел: +(099)193 01 59 або (068)188 25 92. Квитки можна придбати на ТРК РАІ (м. Ів-Франківськ, вул.Васіліянок 15, 4-й поверх), або у Калуші (Калуське міське телебачення, вул. Дзвонарська 5), а також в день концерту у касі Івано-Франківського драмтеатру.
Автор: ASvoekino
ВІКНА 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.
Коментарів: 7
Прожила 25 років, А вже ювілейні концерти дає! Примадонна прям таки!
Ну в неї все таки 25 років - як не як ювілейна дата . З іншої сторони може сам концерт уже ювілейний ( типу 25й чи 50й ) .
Наскільки мені відомо - 10 років творчої діяльності, де точкою відліку був сольний концерт в м.Калуш у ПК "Юність"
Який концерт. В свої 15 років вона вчилася в 9-му класі в 6-ій школі, де її мама історичка витягувала її,щоб та закінчила школу екстерном.
О! Та це вже історія !
а співати вона вчилася в дома, на дешевому караоке. одним словом вила як су....а в кукурудзі. нехай дякує своєму татусеві який її піарить. Поки