Оприлюднено Положення перегонів "Домбровське MTB крос-кантрі"

Категорія: СпортПереглядів: 708

Захід є аматорським змаганням, спрямованим на збір коштів для Української Добровольчої Армії, вшанування пам’яті полеглих героїв за свободу та незалежність України, популяризацію здорового способу життя та розвиток велоспорту в Україні.

Перегони проводяться вперше в рамках щорічного свята міста за підтримки Калуської міської територіальної громади, інформують "Вікна".

Ініціаторами та головними організаторами "Домбровське МТВ крос-кантрі 2023" є учасники бойових дій та Калуська громада.

Змагання відбудуться 27 травня 2023 року в Калуші Івано-Франківської області на території Домбровського кар’єру. Траса «Домбровська» має протяжність повного кола 12,5 кілометра.

Посилання на локацію.

Розклад змагань:

9.00-10.30 — реєстрація та видача стартових пакетів відбудеться на стартовій галявині за вищевказаними GPS-координатами. 10.30-11.00 — відкриття змагань, передстартовий брифінг 11.00 — старт учасників на дистанції 15.00 — підбиття підсумків та нагородження переможців і призерів змагань.

Під час проходження дистанції забороняється:

Зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув. Неспортивна боротьба. Пересування по трасі у не застібнутому на голові шоломі або без шолома. Пересування по трасі з неохайно закріпленим номером або без номера.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин дозволяється:

Ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників. Заміна велосипеда. У цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед. Закінчити змагання пішки, ведучи велосипед поруч.

На дистанції будуть знаходитись пункти харчування з водою та їжею. Їх місце знаходження буде позначено на карті.

Повний текст Положення та всі умови змагань доступні за посиланням.

Довідка. Крос-кантрі (англ. cross-country) — одна зі спортивних дисциплін у маунтінбайку (гірському велосипеді), перегони по пересіченій місцевості зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними та технічними ділянками. Траса включає в себе як природні, так і штучні перешкоди. 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.