Олег Псюк приїде в Калуш, щоб презентувати поштову марку

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 1161

10 квітня Укрпошта презентуватиме нову поштову марку "Kalush Orchestra". Урочисте спецпогашення пройде в місті Калуш Івано-Франківської області разом з фронтменом "Kalush Orchestra" Олегом Псюком та учасниками гурту. Також погашення спеціальним штемпелем "Перший день" відбудеться в цей день у Києві.

Як відомо, 15 травня український гурт Kalush Orchestra здобув перемогу на конкурсі «Євробачення-2022» в Турині з треком Stefania, який став символом боротьби, сміливості та нескореності України. Під час фінального виступу на пісенному конкурсі лідер гурту Олег Псюк звернувся до світової спільноти із закликом врятувати військових «Азовсталі», деблокувати Маріуполь та допомогти Україні. Попри суворі правила конкурсу «Євробачення» та ризику бути дискваліфікованими, Kalush Orchestra зробили те, чого чекала від них уся країна, інформують "Вікна".Тираж поштової марки «Kalush Orchestra» — 780 000 примірників або 130 000 аркушів. Вартість марки складає 15 грн, ціна маркового аркуша — 90 грн. До поштової марки випущено конверт «Перший день», художній конверт та листівку.

Автор марки — Святослав Романчак, автор картки — Юрій Сосницький, художниця конвертів — Олеся Вакуленко.З 4 квітня в Поштовому маркеті відкривається передзамовлення на поштовий набір «Kalush Orchestra», який включає марковий аркуш, художній конверт та листівку. По передзамовленню можна буде придбати не більше 5 наборів на одне замовлення. Для придбання набору перейдіть за посиланням.Придбати новий поштовий випуск, починаючи з 10 квітня, можна буде у філателістичних магазинах Укрпошти та в міських відділеннях поштового зв’язку, а також онлайн — у Поштовому маркеті. На продаж продукції у відділеннях будуть діяти обмеження — не більше 5 одиниць кожного виду на одне замовлення.Усі власники філателістичних абонементів від сьогодні отримають посилання на оплату цього випуску на свої електронні скриньки.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.