ОДА провела тендер на ліквідацію наслідків НС у Домбровському кар’єрі
ГУ регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської ОДА провело тендер на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у Домбровському кар’єрі на загальну суму 264,9 млн. грн. Про це повідомляється на порталі Державних закупівель.
Тендер із надання послуг з видалення токсичних відходів, що утворились внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру на полігоні небезпечних відходів у зоні консервації Домбровського кар’єру в Калуському районі, на 149,9 млн. грн. виграла «С.І. Груп Консорт Лтд».
Ця ж компанія виграла тендер на здійснення невідкладних природоохоронних заходів з видалення, перевезення та утилізації небезпечних відходів гексахлорбензолу у зоні консервації Домбровського кар’єру на 114,9 млн. грн.
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.