"Нормальна" Україна

]]>]]>Автор: yurko Переглядів: 6198

 От подивився я відео про те, як в ЛНР набирають чоловіків до війська прямо на вокзалі та ще прочитав думку на нашому форумі про те, що треба "відокремити сраний даунбас від нормальноі України" і хочеш не хочеш - доводиться замислитися.

А не далі, як нині рано мав нагоду послухати подібний діалог тут.

Стою у банку. Черга, бо банк видає вклади з іншого банку-банкрута, та ще й пісьонери (основні депозитери) поголовно повадилися знімати з депозитів свої кровні.

Перед мною у черзі якийсь літній чоловік і перед ним жіночка середнього віку. Чую розмову (не підслуховую, просто чоловік глухуюватий і не чути неможливо).

Розмова точиться про війну, Донбас, ДНР-ЛНР. Жіночка мабуть з села, чоловік ...

І от що тут дальше сказати? Типу калуський він. Но он русский! Пз-под Питера.

І як йому жіночка не пробувала втовкмачити, що якби бандити не почали стріляти - то і не було б стрілянини і що якби москаль не давав гроші і зброю - то і не продовжувалася б війна - ні в яку!

Вот в Америке каждый штат имеет свою...

Вот была б федерация и было б всё нормально...

Ну і далі в тому ж дусі. Правда, що цікаво, все ДУЖЕ спокійно, без жодного натяку на образи чи ще щось, просто вона йому своє, а він їй своє.

Тут я чуть не написав фразу "ніби кожен на своїй мові говорить" але впіймав себе на думці, що вони таки дійсно говорили кожен на своїй мові.

Тому фраза "нормальна Україна", як то не парадоксально, водночас і неймовірна і реальна.

І ота "нормальна Україна" певно не має територіальних границь, а лише ментальні. Тому нема ніякого шансу на якусь федералізацію, бо то би хіба лоботомію робив, або нову операцію "Вісла".

І звісно з одного боку не можна віддавати ані сантиметра української землі, а з іншого боку, ради загального блага (якби така можливість була) багато хто погодився б на те, щоб Московія забрала Донбас, навіть увесь, але "з усім"

(як у тій байці, про бабу, що чорта висиділа з яйця, а коли захотіла позбутися то мала продати його з якоюсь річчю і в момент продажу сказати фразу "забирай з усім").

А з іншого боку, коли дивишся на "успіхи" нашої "влади" то розумієш, що навіть якби завтра Московія просто взяла і пропала разом з Пу - ми б все одно ще років 25 добивалися, щоб у нас був рівень бодай нинішньої Польщі.

Ось такі невеселі роздуми, навіяні почутим і побаченим.


Коментарів: 1

 • hacjka (20:54 08/05/2015)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.186.6]

  blush2 моя фраза тебе зачепила?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.