НЕВДОВЗІ ДОРОГИ У ГРОМАДІ РЕМОНТУВАТИМУТЬ МЕТОДОМ ГАРЯЧОГО АСФАЛЬТУВАННЯ

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 634

 

На жаль, ситуація з асфальтним покриттям доріг у громаді залишається критичною. Проте, завдяки злагодженій роботі команди КП «Калушавтодор», збережено задовільний стан центральних доріг, які із січня ремонтувалися методом холодного асфальтування.

Зараз триває підготовка до ремонтних робіт струменевим методом гарячого асфальтування за допомогою медпадчера, гудронатора та рециклера.

Сьогодні, в ході ранкового об’їзду міський голова Андрій Найда відвідав підприємство і проаналізував стан готовності техніки: « Гудронатор та мадпатчер справні, рециклер ще перебуває у процесі відновлення. Сподіваємося, що до кінця поточного тижня він також буде готовий до роботи.

Адже передбачаються сприятливі погодні умови для ремонту доріг. Важливо, щоб середньодобова температура сягала +15 градусів. Тоді струменевий ремонт буде якісним.

Також розглядаємо варіант закупівлі ще одного гудронатора. На найближчому пленарному засіданні будемо виносити цю пропозицію на розгляд депутатів.

Розуміємо, що тривалий час капітальний ремонт асфальтного покриття здійснюватися не буде, у зв’язку з ситуацією в державі. Тож уся робота виконуватиметься власними силами, заради підтримки проїзного стану доріг, адже це в першу чергу про безпеку наших мешканців».

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.