Не лише вулицю Пушкіна. У Калуській громаді запустили процес перейменування вулиць

Категорія: Влада -> Міська радаПереглядів: 721

13 квітня відбулося засідання постійної депутатської гуманітарної комісії, на якій обговорили питання перейменування вулиць у Калуській громаді.

Про це повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

У Калуші 287 вулиць. З них потребує перейменування не тільки всім відома вулиця Пушкіна, а є ще до десятка, назви яких треба змінити. Також потребують перейменування вулиці і в селах старостинських округів.

 

«Тому вирішили розпочати з інвентаризації усіх вулиць у Калуській міській територіальній громаді та визначити перелік тих, які будуть підлягати перейменуванню. Для цього я дав доручення створити робочу групу, до якої необхідно залучити істориків, краєзнавців, правників, депутатів та інших осіб, – зазначив міський голова.   

Андрій Найда переконаний, що питання змін назв вулиць однозначно буде вирішено, але дуже важливо врахувати думку якнайширшого кола громади, а особливо тих, хто зараз на фронті.

«У спілкуванні зі мною бійці висловилися, а серед них є і депутати міської ради, що хочуть брати участь у напрацюванні проєктів рішень щодо змін назв вулиць нашої громади. Я вважаю, що це цілком справедливо, тому що їхня думка має бути пріоритетною у вирішенні питання. Головне, що процес розпочато», – додав очільник громади.

 

 

КАЛУШ ФМ 5


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.