На вулицях Калуша знову з’являться електросамокати

Категорія: ВладаПереглядів: 520

Рік тому на вулицях Калуша з’явилися електричні самокати на безконтактній оренді. Ставлення до такого виду транспорту було двояке: користувачі – задоволені, мешканці – обурені недотриманням правил дорожнього руху. Та й сама «E-wings» з оренди електричних самокатів понесла збитки через їх навмисне пошкодження.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Тому в цьому році і виникло питання щодо продовження послуги в Калуші. Учора очільник громади зустрівся з представниками організації ТзОВ «Е-wings», яка займається альтернативними видами транспорту вже у Львові, Івано-Франківську, Дрогобичі, Вінниці, і найближчим часом відкриють для себе й Одесу.

Директор компанії Роман Мотрук зазначив, що у Калуші цьогоріч буде покращений самокат, який частково українського виробництва. Запевнив, що вони надійніші, міцніші, комфортніші.

Присутній був і Андрій Чуба, керівник ТзОВ «ПІКАРТ», яке займається виготовленням основної комплектуючої частини транспортного засобу – корпусу.

Отож, попередньо, вихідними перші 20 електросамокатів появляться на вулицях нашого міста, в найближчому часі – можливе збільшення їх до 70. Максимально допустиму швидкість буде зменшено – до 20 км/год (минулого року було 25).  Скористатися послугою можуть люди, старші 18 років.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.