На війні загинув 47-річний Валерій Сокіл

Категорія: СоціумПереглядів: 459

Калушанин був мобілізований добровольцем ще на початку повномасштабної війни.

Валерій Сокіл, 1975 року народження, загинув 19 червня неподалік селища Врубівка Луганської області внаслідок артилерійського ворожого обстрілу, отримавши не сумісні з життям поранення.

До війни працював апаратником цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Був учасником Антитерористичної операції в зоні бойових дій на сході України. Після початку повномасштабної війни з росією став добровольцем ЗСУ. Проходив службу у протитанковому артилерійському дивізіоні однієї з військових частин.

«Запам’ятаємо його як сильну і мужню людину, яка не боялася взяти на себе відповідальність під час виконання найскладніших завдань. Він був професіоналом в усьому – і в роботі, і в житті загалом», – розповідає начальник цеху, де працював Валерій, Михайло Псюк.

Війна забрала життя прекрасного сім’янина, батька трьох дітей.

"Люблю тебе, тату. Вічна тобі пам’ять, герої не вмирають", – написав у соцмережі син загиблого Роман Сокіл.

Нафтохімік 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.