На війні загинув 29-річний калушанин Роман Кава

Категорія: СоціумПереглядів: 402

На російсько-українській війні загинув 29-річний Герой України Роман Кава. В жовтні захисникові виповнилося лише 30 років. Воїн загинув за Україну як і його батько — Микола Кава.

Про це повідомляє на Фейсбук-сторінці міський голова Андрій Найда, інформують «Вікна»

«Від жалю та болі стискається серце… Роман Кава. Загинув Герой за Україну, як і батько!»

 Солдат Роман Кава був призваний по мобілізації у грудні 2022 року.  Мужньо виконував свій військовий обов’язок – захищав рідну Україну від ненависних ворогів, як і батько. Служив навідником аеромобільного взводу.

17 червня на Луганщині під час виконання бойового завдання, проявивши стійкість та мужність, Герой загинув.

Рівно п’ять місяців минуло від того дня, як загинув батько Героя - сержант Микола Кава, який захищати Батьківщину пішов з перших днів повномасштабного вторгнення росії. І знову горе - син!

«Низько схиляємо голови у скорботі за нашим полеглим Захисником! Усією громадою співчуваємо, сумуємо разом з родиною та близькими.Наша глибока вдячність та шана Герою Роману Каві за подвиг, за любов до рідної землі, за самовіддане служіння українському народу.Вічна пам'ять!

Вічна слава Героям!» — ідеться в повідомленні

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.