На проспекті Лесі Українки у Калуші облаштують першу офіційну велодоріжку

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 755

Договір уклали на розробку робочого проєкту на влаштування велосипедної доріжки на проспекті Лесі Українки (від вул. Героїв України до вул. Дзвонарської). Сума договору — 83 345 гривень. Робочий проєкт підрядник має виконати до кінця поточного року.

Нагадаємо, цього року на проспекті Лесі Українки запланований капітальний ремонт тротуару, який мають намір викласти бруківкою. У бюджеті на цей тротуар передбачили 10 млн гривень. Тут також є стара велосипедна доріжка, яку мають намір відновити.

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, робочий проєкт замовили для того, щоб правильно її облаштувати — відповідно до будівельних норм та Правил дорожнього руху. Зокрема, проєктом має бути визначено, як велосипедна доріжка має бути прокладена у складних з точки зору дорожнього руху місцях: біля зупинок громадського транспорту та через міжквартальні проїзди, у тому числі й обумовити встановлення відповідних дорожніх знаків.

У разі реалізації цього проєкту, велосипедна доріжка на проспекті Лесі Українки стане першою влаштованою відповідно до усіх вимог велодоріжкою у Калуші.

Як відомо, раніше міська рада визнала: в Калуші немає офіційно визначених велосипедних смуг та велосипедних доріжок.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.