На порядку денному – водозабезпечення Вістови

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 467

Проблема з водою у селі Вістова нашої громади турбує людей вже не перший рік.

     Насамперед, така ситуація пов’язана з геологічними особливостями місцевості. Власне це стало приводом для амбітного плану, яке втілювала колишня сільська рада – поетапного будівництва системи централізованого водопостачання. Разом з мешканцями села зробили багато: побудували насосну, проклали дві черги водопроводу. Однак , на сьогодні близько 80 відсотків домогосподарств гостро відчувають брак води. І люди, вимушені цю проблему вирішувати різними шляхами – хто викопує по декілька криниць на подвір’ї, хто замовляє привозну питну воду, за яку платять чималі гроші (зі слів селян – 400 грн за двокубовий тракторний причіп). Ці всі питання обговорювали нині на окремій нараді.

     Як результат – визначили конкретний план заходів, кінцева мета яких – забезпечити людей Вістови водою. Перш за все – це вироблення технічної документації на будівництво третьої черги водогону. Тут теж є багато складових – топографічна зйомка, укладення з людьми договорів сервітуту (розраховуємо на активну співпрацю), проект детального планування. Після цього можна буде приступати безпосередньо до будівництва. І хоча все це потребує значного часового та матеріального ресурсу, прийняли рішення розпочинати необхідну роботу невідкладно. А щоб полегшити людям отримання води вже сьогодні – нашим комунальним підприємством «Калуська енергетична компанія» запропоновано розпочати відпуск питної води безпосередньо на насосній станції за діючим для населення тарифом 13,3 грн за 1 м3. Для цього підприємство встановить лічильник, а оплату за відібрану воду нараховуватиме щомісяця за укладеним відповідним договором.

 

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.