На перехресті вулиці Євшана і бульвару Незалежності у Калуші може з’явитися кільцева розв’язка

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 189

30 серпня під головуванням заступника міського голови Богдана Білецького відбулось засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Розглянуто вісім питань, з яких прийнято відповідні рішення, повідомляє Калуська міська рада.

Зокрема, координаційна рада погодила встановлення шлагбаума на вул. Височанка. Йдеться про заїзд на майданчик позаду монументу на Пагорбі слави.

Як повідомив «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, ініціювали встановлення шлагбаума мешканці житлового масиву. Так, на майданчик, який є пішохідною зоною, постійно заїжджають автомобілі, а встановлені тут бетонні блоки неефективні, їх відсувають.

Крім того, на засіданні обговорили зміну організації дорожнього руху на перехресті вулиць Європейська — бульвар Незалежності — Євшана — Шептицького. Тут відносно часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Зараз розглядають два варіанти зміни організації дорожнього руху. Перший пов'язаний зі зміною роботи світлофорів, зокрема порядку їх перемикання, щоб із вулиці Євшана можна було повертати на вулицю Європейську чи на бульвар Незалежності без ризику зіткнення з автомобілями, які рухаються в зустрічному напрямку по головній дорозі. Для цього світлофори потрібно перепрограмувати, можливо встановити додаткові та замінити контролери — вивчити варіанти та їх вартість доручили комунальному підприємству «Міськсвітло». Другий шлях — влаштування кільцевої розв’язки. Таку можливість має вивчити управління будівництва та розвитку інфраструктури. Будівництво кільця, за словами Траса Фіцака, коштуватиме приблизно 5 млн гривень.

Також координаційна рада погодила облаштування двох паркувальних місць для осіб з інвалідністю на вул. Героїв України, 9А (біля приміщення комунального закладу «Добродія Калуська»Підморгую та  встановлення дорожніх знаків «В’їзд заборонено» при бокових в’їздах  на території Калуських ліцеїв №10 і №2.

А заяву щодо перенесення пішохідного переходу біля церкви на майдані Шептицького було відхилено. З такою пропозицією звернулася релігійна громада. Пішохідний перехід пропонували перенести ближче до супермаркету "Сільпо", щоб біля церкви могли паркуватися автомобілі. Однак у такому разі це б унеможливило використання паркувальних місць біля магазину і колишньої будівлі банку — паркуватися можна не ближче ніж за 10 метрів до пішохідного переходу.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.