На перехресті Дзвонарської і Винниченка сталося ДТП при вимкненому світлофорі. ФОТОФАКТ
ДТП трапилося у Калуші близько п'ятої години вечора на перехресті вулиць Дзвонарська, Винниченка, Сівецька та проспекту Лесі Українки.
У цей час на перехресті не працював світлофор, інформують читачі ”Вікон”. Хтось із водіїв не пропустив іншого по головній дорозі.
Аналогічний безлад тут панував і в п’ятницю, 19 лютого, коли світлофор також не працював.
Здолати перехрестя у центрі Калуша поблизу ринку непросто навіть при умові роботи світлофорів. Що вже казати, якщо світлофори не працюють: автівки їздять, як хочуть, пішоходи перебігають дорогу, як можуть.
Як повідомляли “Вікна”, у грудні на цьому ж перехресті не працював світлофор.
ВІКНА 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.
Коментарів: 5
на дорозі зараз просто багато бидла і не тільки в калуші.....це не тільки воно теля на дорозі...воно в житті таке...нагле і бидляче..українці пор
Не сьогодні,не у Калуші,не у в Україні.
В нас просто треба дотримуватись не правил дорожнього руху, а правил трьох Д (дай дураку дорогу)
Ну,і на хе..ра сторінку розмазав?