На “Музичному марафоні” для допомоги бійцям АТО виступили студенти коледжу культури. ФОТО+ВІДЕО

Категорія: АкціїПереглядів: 1819

Щойно завершився виступ просто неба у рамках благодійної акції "Музичний марафон". Для калушан виступили колективи народного естрадного оркестру під керівництвом Ярослава Скаб’яка та танцювального колективу “Мереживо” під орудою Ольги Квецко з Калуського коледжу культури та мистецтв. Для допомоги Українському війську було зібрано 1024 гривні.

Понад п’ять десятків студентів та викладачів Калуського коледжу культури та мистецтв дарували свій виступ калушанам, які зібралися на вулиці Дзвонарська, інформують ”Вікна”.

Виступ відбувся в рамках “Музичного марафону”, який організував Громадський координаційний центр сприяння та допомоги учасникам АТО Калущини.

Добровільні внески глядачів сьогодні склали 1024 гривні.

Поки що своєрідну пальму першості зі збору коштів у “Музичному марафоні” тримають музиканти “Голубих кристалів”, які зібрали на концерті і після нього 2500 гривень.

Як повідомляли “Вікна”, Громадський координаційний центр сприяння та допомоги учасникам АТО Калущини запросив музикантів долучитися до “Музичного марафону”. Метою акції є збір коштів на підтримку Української армії.

У соцмережі Facebook створена сторінка “Музичного марафону”. Також музиканти, які бажають долучитися до «Музичного марафону», можуть зателефонувати: +38 (095) 761-93-90 та (067) 342-63-85.

ВІКНА 20


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.