На Коломийщині 24-річний чоловік врятував немовля, яке опинилося у воді
Категорія: СоціумПереглядів: 842
Пополудні 16 липня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення від чергового Івано-Франківської рятувально-водолазної станції про те, що на міському озері у Коломиї місцевий мешканець врятував із води восьмимісячного малюка.
24-річний чоловік викликав швидку медичну допомогу, яка доставила хлопчика у Коломийську дитячу лікарню. Стан дитини та обставини, за яких вона опинилася в воді, наразі невідомі.
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.
Коментарів: 1
що робив в воді восьмимісячний малюк без мами ???