Молодь Калуської громади закликають до навчань

Категорія: СоціумПереглядів: 783

З метою всебічного розвитку молоді, сприяння соціалізації, реалізації творчого потенціалу et cetera, у місті Калуші (вул. Грушевського, 93) функціонує молодіжний центр «Хаб 93».

Наразі в МЦ на постійній основі відбуваються заходи за такими напрямами:

Працевлаштування та фінансова грамотність — лекції й тренінги про пошук роботи, ведення бізнесу, розробку бізнес-плану тощо (зазвичай відбувається щопонеділка о 18:00 у Хабі) Психосоціальна підтримка — щотижневі зустрічі з психологинею о 19:30 у Хабі Кібергігієна та медіаграмотність — інтерактивні лекції про правила поведінки в інтернеті та цифрові інструменти. Зазвичай відбуваються у вівторок або четвер о 17:00 онлайн Соціальна згуртованість — зустрічі-обговорення у Хабі щодо гендерної рівності, соціальної інклюзії, толерантності, стереотипів, вміння неконфліктно спілкуватися тощо. Розмовний клуб з англійської мови — неформальні зустрічі з метою покращення навичок володіння розмовною англійською мовою (раз на два тижні о 16:00 онлайн) Клуб настільних ігор — по суботах (раз на два тижні з 18:00 у Хабі)

Зазначені заходи втілюються МЦ «Хаб 93» в межах проєкту «МолодьТуТ», програми «Мріємо та діємо», яка реалізовується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX. Активна фаза імплементації проєкту — проведення подій для молоді — триватиме до 18 грудня 2024 року. 

Крім того, в молодіжному центрі організовуються й інші заходи: квартирники; літературні вечори; перегляди фільмів з обговоренням (в т. ч. під відкритим небом — у теплу пору року); лекції з історії; дебатні ігри... Всі події є безоплатними для молоді. Анонси регулярно публікуються у соцмережах молодіжного центру https://www.facebook.com/hub.93.kalush 

Молодіжний центр працює за графіком: Понеділок-Субота з 15:00 до 20:00

Телефон: +380 73 093 93 97 (Юлія, адміністраторка МЦ)

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.