Любов Липовська та Юрій Кірілов – «Славетні галичани»

Категорія: СоціумПереглядів: 692

Заслужений тренер України з вільної боротьби Юрій Кірілов і голова Калуської міської філії ВГО «Союз Українок», керівниця молодіжного театру «Любарт» Любов Липовська стали першими особистостями в Калуській міській територіальній громаді, яких удостоєно відзнаки «Славетні галичани». Сьогодні, 21 лютого, на засіданні виконавчого комітету міської ради ці нагороди особисто вручила лауреатам народна депутатка України Оксана Савчук.

Любов Липовська відзнаку «Славетні галичани» отримала «за чітку патріотичну позицію, любов до України, значні особисті заслуги та вагомий внесок у розвиток української культури». А Юрій Кірілов її удостоївся «за значні особисті заслуги, багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у підготовку українських чемпіонів та чемпіонок з вільної боротьби».

Як зазначила Оксана Савчук, проєкт «Славетні галичани» започатковано п’ять років тому з метою відзначення особистостей, які дбають про збагачення української мови та культури, розвивають підприємництво, мають значні спортивні здобутки, популяризують християнські цінності, роблять усе можливе, щоб про нас чули як в Україні, так і за кордоном.

Нафтохімік 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.