Куди звертатись калушанам при виявленні агресивних собак?

Категорія: СоціумПереглядів: 708

Часто в місті виникає багато непорозумінь щодо утримання безпритульних тварин. Одні мешканці, підгодовують та утримують безпритульних тварин у під’їздах, біля багатоквартирних будинків, а інші — вважають це недопустимим.

Порядок утримання домашніх тварин у місті Калуші регламентовано у Правилах, які затверджені рішенням Калуської міської ради від 30.09.2008 №711. У них описано обов’язки та права власників тварин, де тварин дозволяється утримувати, порядок поводження з ними, йдеться в офіційному повідомленні.

Згідно з Правилами, утримання собак, котів та інших тварин у місцях загального користування (коридорах, підвалах, на сходах, горищах) заборонено.Утримання безпритульних собак (чи інших тварин) у під’їздах може бути небезпечним та несе різні ризики для усіх мешканців будинку. Безпритульні собаки можуть бути агресивними та несприйнятливими для людей, що може призвести до нападу на мешканців, або їх домашніх тварин. Безпритульні тварини можуть бути також джерелом забруднення в будинку та різних захворювань (в тому числі інфекційних), інформує Калуська міська рада.

Тож, якщо ви є співвласником житла у багатоквартирному житловому будинку, то повинні бути уважними до потреб інших співвласників та дотримуватись Правил, щоб забезпечити гармонійне співіснування всіх жителів будинку, запобігти конфліктам, неприємностям, йдеться в повідомленні.

Окрім того порушення правил утримання собак і котів тягне за собою відповідальність згідно з статтею 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, нагадують калушанам.

У разі виявлення на території громади агресивних безпритульних собак або ж цуценят, мешканці можуть інформувати благодійну організацію "Дім Сірка м. Калуш" за номером телефону (095) 096-79-26 або ж до управління житлово-комунального господарства за номерами телефонів (03472) 62968, (03472) 66117.

"Відповідно буде проведено виїзд на місце, звідки заберуть цуценят та/або, по можливості, агресивну собаку. При неможливості забрати агресивну собаку буде заплановано приїзд ловця з Івано-Франківська для здійснення відлову", — запевняють посадовці.

Раніше йшлося, що переможцем закупівлі на утримання тварин у калуському притулку став "Дім Сірка".

Оскільки документи на участь у торгах подала лише громадська організація "Дім Сірка м. Калуш", то її визнали переможцем закупівлі без аукціону. Пропозиція громадської організації — 499 995,45 гривні.

За тендерною документацією, послуги з утримання тварин мають надавати у притулку на вул. Чорновола у Калуші до кінця 2023 року. Зокрема переможець закупівлі має забезпечити щоденне прибирання 25 вольєрів на 43 секції орієнтовною площею 270 кв. метрів та території притулку площею 2000 кв. метрів (загальна площа 2270 кв. метрів) та підтримувати їх  в належному санітарному стані. А також забезпечити триразову годівлю та догляд за інвентарем для годування орієнтовно 200 тварин.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.