«Костанза» отримала ліцензії з виробництва у Калуші теплової й електричної енергії

Категорія: Інфраструктура -> ВиробництвоПереглядів: 623

На офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оприлюднили постанову від 25 жовтня.

Йдеться про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії ТОВ «Костанза». За документом, установлена теплова потужність обладнання становить 984 Гкал/год. Іншою постановою НКРЕКП видала ТОВ «Костанза» ліцензію з виробництва електричної енергії, інформують "Вікна".

Також 25 жовтня Національна комісія зупинила дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та з виробництва електричної енергії, виданих ДП «Калуська ТЕЦ-Нова».

Нагадаємо, Фонд державного майна продав єдиний майновий комплекс державного підприємства "Калуська теплоелектроцентраль-Нова" з аукціону 30 листопада минулого року за 961,2 млн гривень, включаючи 160,2 млн гривень податку на додану вартість. Переможцем стала компанія "Костанза". Договір купівлі-продажу Калуської ТЕЦ було укладено 3 грудня 2021 року, а акт приймання-передачі державного майна було підписано 2 вересня цього року. Приватизація Калуської ТЕЦ вважається завершеною. За умовами продажу, новий власник ТЕЦ має зберегти основний вид діяльності підприємства упродовж п’яти років.

Тим часом опалювальний сезон від Калуської ТЕЦ — під загрозою зриву.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.