«Костанза» оприлюднила пропозицію тарифів на опалення

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 725

1 грудня на сайті ТОВ «Костанза» філія «Калуська ТЕЦ» оприлюднили інформацію про тарифи на теплову енергію.

«Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, Філія «КАЛУСЬКА ТЕЦ» ТОВ «КОСТАНЗА» інформує про тарифи на теплову енергію, постачання, а також на послуги з постачання теплової енергії на опалювальний сезон 2022-2023рр.

Відповідно до рішення Калуської міської ради від 13.10.2022 року №1664, ТОВ «КОСТАНЗА» в особі Філії «КАЛУСЬКА ТЕЦ» ТОВ «КОСТАНЗА» визначено централізованим постачальником теплової енергії для всіх категорій споживачів м. Калуша, які отримують теплову енергію від мереж, які належать Калуській міській територіальній громаді.

Законом України від 29 липня 2022 р. №2479-ІХ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» передбачено мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання.

ТОВ «КОСТАНЗА» в особі Філії «КАЛУСЬКА ТЕЦ» ТОВ «КОСТАНЗА», як правонаступник майнових прав та обов’язків ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», має намір застосовувати тарифи на опалювальний сезон 2022-2023рр. на теплову енергію, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів на рівні діючих для ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ», що були встановлені рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 29.03.2022 №53», — повідомляє компанія.

Отже, ТОВ «Костанза» має намір застосовувати такі тарифи на послугу з постачання теплової енергії:

942,25 гривні за Гкал з податком на додану вартість — для населення; 975,10 гривні за Гкал — для бюджетних споживачів; 969,66 гривні за Гкал — для інших споживачів.

Як зазначено у повідомленні, зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо зазначеної інформації приймаються протягом 7 календарних днів з дня його опублікування за адресою: філія «КАЛУСЬКА ТЕЦ»ТОВ «КОСТАНЗА»,77304, м. Калуш, вул. Промислова буд. 1, веб-сайт ТОВ«КОСТАНЗА»(Філія «КАЛУСЬКА ТЕЦ»Підморгую або e-mail: kanc@kltec.if.ua.

Пропозиції та зауваження щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.

Нагадаємо, 10 листопада Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила тарифи на виробництво теплової енергії для ТОВ «Костанза».

Вони є такими ж, що й тарифи, які були раніше встановлені для державного підприємства «Калуська ТЕЦ-Нова»:

для населення — 542,45 гривні за 1 Гкал (без ПДВ); для установ, що фінансуються коштом державного і місцевих бюджетів, — 567,13 гривні за 1 Гкал (без ПДВ); для забезпечення послугами інших споживачів — 562,78 гривні за 1 Гкал (без ПДВ).

Тариф на опалення, за яким оплачують послугу калушани, має три складові: на виробництво теплової енергії, на транспортування теплової енергії і на постачання теплової енергії. Причому незмінним залишається не лише тариф на виробництво теплової енергії, але й дві інші складові загального тарифу від теплоелектроцентралі. Попри те, що виконком вже збільшив тариф на транспортування тепла від Калуської ТЕЦ мережами комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія». Зокрема, для населення — з 217,35 до 352,87 гривні за Гкал.

За рішенням виконкому опалювальний сезон у Калуші розпочався 9 листопада. Калуська ТЕЦ розпочала подачу тепла калуським споживачам 14 листопада.

Нагадаємо також, що для комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» на поточний опалювальний сезон встановлено тариф на опалення для населення — 3965,39 гривні за Гкал (з податком на додану вартість). Щоправда, у зв’язку з мораторієм комунальне підприємство застосовує тариф 1810,74 гривні за Гкал — він є майже вдвічі вищим, ніж тариф на тепло від Калуської ТЕЦ.

«Калуська енергетична компанія» опалює всього 6 багатоквартирних житлових будинків, а філія «Калуська ТЕЦ» ТОВ «Костанза» — 143.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.