Компанія-власник Калуської ТЕЦ перемогла в тендері з постачання солі «Калушавтодору»

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 513
21 листопада в електронній системі державних закупівель Прозоро відбувся тендер на закупівлю технічної солі для зимового підсипання доріг. Закупівлю оголосило комунальне підприємство «Калушавтодор» на 2 млн гривень, мають намір придбати 200 тонн солі.

Документи на участь в торгах подали п’ять суб’єктів господарювання, а найменшу ціну – 1 779 840 гривень запропонувало ТОВ «Костанза», ця компанія є власником Калуської ТЕЦ. Наразі документи переможця аукціону розглядає кваліфікаційна комісія. У разі укладання договору з ТОВ «Костанза», тонна солі для комунального підприємства  коштуватиме близько 8,9  тис. гривень, інформують "Вікна".

Нагадаємо, у вересні комунальне підприємство вже закупило 100 тонн кам’яної солі та 260 тонн піску. Сіль купували за ціною 10 тис. гривень за тонну — на 1 млн гривень.

Як повідомляли раніше, 300 тонн солі вистачить приблизно на три місяці підсипання доріг (за середніх для зими погодних умов). Може вистачити й на усю зиму, якщо вона буде м’якою. Інакше «Калушавтодору» потрібно буде купити ще солі. Однак не раніше січня наступного року, тобто вже коштом бюджету 2023 року.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.