Колектив Калуського політехнічного коледжу обрав директора
Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1543
У зв’язку із завершенням терміну повноважень директора Калуського політехнічного коледжу 15 лютого відбулися загальні збори представників колективу навчального закладу (15 студентів, 9 технічних працівників і 72 викладачі) з вибору нового керівника.
Претендентами на посаду були завідувач відділенням коледжу Надія Гнатишин і діючий директор Петро Гринькевич, інформує "Нафтохімік-Калуш".
За результатами таємного голосування кандидатуру Петра Гринькевича підтримали 68 делегатів, тоді як Надію Гнатишин лише 8. Ще 14 учасників голосування не підтримали жодного із кандидатів, а два бюлетені члени лічильної комісії визнали недійсними.
ВІКНА 0
Залиште свій коментар!
Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.
Коментарів: 1
во дають! ідіотизм в діях - директора, шановний колектив, назначають а не вибирають. канєшно, це там де зацікавлені в якості наданої освіти а