"Карпатнафтохім" погасив борг перед рятувальниками. Однак суд вирішив стягнути і пеню та 3% річних

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 350

Як раніше повідомляли «Вікна» на початку квітня Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області до ТОВ "Карпатнафтохім". Йдеться про стягнення заборгованості за договором в сумі понад 1,8 млн гривень.

З підприємства мали намір стягнути заробітну плату рятувальників 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області, яка дислокується на ТОВ "Карпатнафтохім" і яку відповідно до договорів між Головним управлінням ДСНС в області та ТОВ «Карпатнафтохім» її фінансує підприємство.

Банківські рахунки ТОВ "Карпатнафтохім" були заблоковані, тож заробітну плату особовому складу пожежної частини не виплачували, інформують "Вікна".

Як випливає з останнього судового рішення у справі за позовом Головного управлінням ДСНС в області до "Карпатнафтохіму" від 27 червня, заборгованість по зарплаті рятувальникам, які здійснюють організацію та забезпечення охорони від пожеж виробничих об'єктів ТОВ "Карпатнафтохім", за січень цього року — понад 1,8 млн гривень — калуське підприємство погасило. Однак суд прийняв рішення стягнути з підприємства і понад 72 тис. гривень пені та понад 4 тис. гривень — 3% річних.

Зокрема, позивач вказав на те, що у зв’язку з порушенням ТОВ "Карпатнафтохім" взятих на себе зобов’язань в частині своєчасної оплати наданих послуг за період з 16.02.2023 року по 16.03.2023 року йому також були нараховані пеня і 3% річних. Підприємство, своєю чергою, просило суд зменшити на 100% розмір заявлених позивачем до стягнення пені та 3% річних посилалося на те, що своєчасно виконати зобов’язання перед рятувальниками не могло, оскільки рахунки були заблоковані А як тільки їх розблокували — кошти були перераховані. При цьому така ситуація з оплатою послуг ДСНС виникла вперше за весь час роботи підприємства. Проте суд був іншої думки.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.