Калуські волонтери передали військовим “гітару” та оптику. ФОТО

Переглядів: 733

Волонтери Громадського координаційного центру Калущини закупили та передали нашим бійцям з батальйону оперативного призначення НГУ таку маленьку, але важливу деталь — "гітару" — до автомобіля швидкої допомоги, яка вийшла з ладу після обстрілу снайпером в селищі Кримське під час виконання бойового завдання.

Водій Володимир Добровольський вчасно вискочив з машини і кулі пошкодили тільки деякі агрегати кабіни та бокові вікна.

Як повідомляють “Вікна”, другу, не менш важливу деталь, але вже для АК, — оптичний прилад — передали нашому земляку, який відстоює незалежесність та суверенітет України в с. Піски. Разом з приладом поїхали і різні смаколики та виготовлені нашими підприємцями “інструменти” для виявлення та ліквідації “розтяжок”.

“Ще один оптичний прилад з 30-тикратним збільшення для здійснення спостереження за ворогом закупили та передали нашим бійцям через Василя Кісіля, який передав кошти для цієї закупки і вніс додатково кошти ГКЦ у розмірі 450 грн для потреб інших бійців”, — йдеться у дописі Центру у Facebook.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.