Калуське ОСББ просить міського голову вирішити проблему каналізації — інакше піде до суду

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 528

28 лютого на сайті Калуської міської ради оприлюднили електронне звернення до міського голови Андрія Найди від голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фенікс-Калуш» Петра Карамана.

Петро Караман звертає увагу на критичний стан зовнішньої каналізації на вул. Малицької, 7 та 9, через що будинки періодично затоплює.

За словами голови ОСББ «Фенікс-Калуш», огляд зовнішніх мереж не відбувається; машина для промивки («Ракета»Підморгую не надається, графіки відсутні.

«Акти та роботи закриваються по фейсбуку (недовіра комунальним працівникам)», — йдеться у зверненні. — Побудовано ряд нових будинків і будується ще. Розширення труб не виконувалось і не спостерігається».

У вирішенні проблем комунальні підприємства не зацікавлені, зазначає голова ОСББ:

«…а вся робота зводиться до доведення людей до відчаю, брехливій подачі інформації та підсовування їм всяких документів на підпис. Після вашої офіційної відповіді , буду приймати рішення по неоплаті неякісних послуг та подачі в суд», — пише голова ОСББ.

Також Петро Караман додав, що каналізацію у будинках на вул. Малицької, 7 та 9 замінили.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.