Калуська влада різко зменшила використання пального

Категорія: Виконавча владаПереглядів: 643

Судячи з оприюднених даних, цього року проти попереднього відбулося різке зменшення використання пального. Так, за вісім місяців минулого року було використано загалом 3875 літрів пального, а за вісім місяців поточного — всього 1470 літрів, або на 63% менше, інформують "Вікна".

Найбільшою різниця у споживанні пального була у березні: торік використали 596 літрів пального, а цього року — 102 літри (мінус 83%). А найменшою різниця була в серпні – 332 літри торік проти 212 літрів цього року (мінус 23%). Але при цьому від березня поточного року споживання пального виконкомом зростало: в цьому місці використали 102 літри, у квітні — 161, у травні — 182, у червні — 181, у липні — 212 і в серпні — 256 літрів.

Як повідомив керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради Олег Савка, до серпня у виконкомі було чотири службові автомобілі, а наприкінці місяця один з них  передали управлінню з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради. Тож із вересня за виконкомом закріплені три службові автомобілі.

На запитання, за рахунок чого цього року відбулася така економія пального, Олег Савка відповів, що не може оцінити, як велася робота торік, але цього року стараюся мінімально користуватися службовим автотранспортом. Практично всі заступники міського голови їздять на власних автомобілях, а службові використовують в основному далеких поїздок — у села громади, або за її межі. При цьому компенсації за використання в роботі власних авто заступники не отримують.  

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.