Калуська міська рада купила у майбутній музей дзвін вартістю 15 000 гривень

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 686

Калуська міська рада на звернення депутата міської ради Віктора Павліва виділила кошти музейно-виставковому центру для придбання пошкодженого дзвону у церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Ріпинці Бучацькому районі Тернопільської області.

 

Придбаний дзвін стане музейним експонатом майбутнього музею дзвонів у Калуші.

За словами депутата міської ради Віктора Павліва, придбання дзвону стане неоціненним внеском і цінним експонатом, який доповнюватиме вже існуючу експозицію музейно-виставкового центру.

Вага дзвогу — близько 60 кг, а датою виготовлення дзвін сягає ХІХ століття.

Через невеликий дефект парафіяни мали намір здати дзвін на металобрухт, бо були невдоволені його звучанням. Врятувати дзвін від знищення взялися Іван Жук та Віктор Павлів. Міський голова Ігор Матвійчук підтримав ідею придбати дзвін коштом громади Калуша для майбутнього музею дзвонів.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

  • Атеїст (21:42 23/12/2017)
    Оцінка: +0 / -1 | [IP: 178.136.232.52]

    Парафіяни хотіли здати дзвін на металобрухт,а це приблизно 100 грн за кг.Отже, 60 кг.множимо на 100грн.= 6000 грн.Зате міська влада в особах В.Павлі

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.