Калуська громада візьме участь в проєкті до 1125-річчя м. Галича

Категорія: Влада -> ІсторіяПереглядів: 225

Калуш та Галич з давніх часів пов’язані історією.

Тож коли ще минулого року поступила пропозиція спільного проєкту від Галицької громади, калушани охоче підтримали ініціативу. Торік у Калуші відбувся історичний перформанс «Як калуську сіль по Лімниці та Дністру до Галича сплавляли». Ідею відтворити події середньовіччя запропонував генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Олійник. 

Цьогоріч, у вересні, древньому місту Галичу - 1125 років!

Калуська громада долучається до відзначення цієї значущої події. Планується спільний проєкт: історична реконструкція виготовлення калуської солі та її сплаву до Галича, де на великому ярмарку вона продавалася.

З серпня на запрошення міського голови Галича Олега Кантора міський голова Андрій Найда разом з представниками управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради відвідали місто Галич для напрацювання дій щодо реалізації проєкту. Обговорили сценарій, локації проведення та події, які будуть відбуватися в рамках заходу.

“Передбачається масштабна та цікава робота, - зазначив міський голова Андрій Найда, - маємо намір не лише відобразити історії тогочасних ремесел, а й влаштувати майстер-класи із солевидобутку, різні атракції та ще багато цікавого».

Примножувати історично-культурну спадщину – важливо!

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.