Калуська громада понесла безцінну втрату на фронті! За Україну своє життя віддав хоробрий воїн та справжній патріот, калушанин, молодший сержант Григорій Тарасович МИСЮГА

Категорія: СоціумПереглядів: 542

Григорій МИСЮГА, 1971 р.н. - командир відділення – командир машини мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону, загинув 25 липня на Донеччині під час стрілецького бою, мужньо та безстрашно захищаючи український народ, свою рідну землю.

Досвідчений боєць, який пройшов пекельні бої в АТО в районах Попасної, Бахмута. Кримського, Новоолександрівки та ін. На війну з московським ворогом Григорій пішов у перший же день повномасштабного вторгнення.Воїн з позивним "Грифон" був надзвичайно мудрий та хоробрий у бою. Тактик та стратег. Жодного зайвого руху та паніки. Завжди ділився досвідом з молодшими. «Кожен день треба починати з позитивних емоцій, - говорив командир, - працюємо злагоджено та виходимо живими. Вчасно змінюємо позиції. Не варто припускати й думки, що цей день може бути останнім…».І цей день не буде крайнім! ГЕРОЙ Григорій Мисюга житиме вічно у наших серцях та думках! Дякуємо за мужність та самопожертву!Уся громада у глибокій скорботі за загиблим ГЕРОЄМ разом з родиною! Щирі співчуття дружині, доньці, друзям, побратимам.Вічна пам'ять бійцю Григорію МИСЮЗІ!Вічна слава ГЕРОЮ УКРАЇНИ!Герої не вмирають!

Про час і місце зустрічі загиблого, його поховання повідомимо згодом.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.