Калуська громада отримає ґрант у сумі до 1,8 млн грн (еквівалент 50’000 євро) на системну підтримку малого та середнього підприємництва

Категорія: ВладаПереглядів: 701

✊️Ми перемогли у конкурсі, ввійшовши у двадцятку з 48 громад всієї України. ????Грант фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація MSP», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу та моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва. ✔️У часі воєнного стану вже неодноразово були звернення підприємців, осіб, які працюють дистанційно, щодо створення середовища, де можна було б зібратися та попрацювати, поспілкуватися. ❗️ЦЕНТР ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ, який і буде створено згідно поданої заявки, передбачає облаштування простору для обміну досвідом, як представників місцевих, так і релокованих підприємств, бізнесу. ✅️ Також будуть проводитися освітні заходи для залучення охочих до підприємницької діяльності, надання консультації, в тому числі й щодо розробки та написання бізнес-планів, формуватимуться об’єднань для вирішення спільних проблем тощо. ⬆️Передбачається забезпечення центру безперебійним постачанням електроенегії та, відповідно, доступом до мережі Інтернет. ????Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у співпраці з Новицькою та Верхнянською ОТГ за підтримки Івано - Франківського регіонального відділення Асоціації міст України" і в партнерстві з муніципалітетом м. Горліце (Польща). Реалізація гранту триватиме до 30 листопада 2023 року. ????Перемога в конкурсі стала можливою завдяки Тетяні Сеньків, заступниці начальника управління - начальник відділу підприємництва та грантів міської ради, яка подавала заявку.

Калуська міська рада 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.