Калушанин здобув бронзу чемпіонату України із самбо

Категорія: СпортПереглядів: 1346

Калушанин Олег Гаврилюк — у трійці лідерів чемпіонату України з боротьби самбо.

Про це “Вікна” повідомив тренер-викладач із дзюдо ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН Василь Клим.

Упродовж трьох днів у Керчі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 1995-1996 років народження, в якому взяли участь команди зі всіх областей України, Криму, Києва і Севастополя.

Більше 600 спортсменів України виборювали право називатися найсильнішими.

Чемпіонат був успішним і для вихованця Калуської ДЮСШ «Сокіл».Кандидат у майстри спорту України Олег Гаврилюк у ваговій категорії до 52 кг виборов бронзову медаль, продемонструвавши  чудову техніку, відмінну фізичну підготовку, борцівські та морально-вольові якості. 

Олег Гаврилюк нагороджений дипломом та медаллю відповідних ступенів Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України.

ВІКНА 0


Коментарів: 3

  • VIN (14:59 06/02/2013)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 109.243.178.98]

    Знаю цього хлопця ще з перших кроків в Дзюдо. Відразу було замітна його наполегливість та воля до перемоги в поєдинках. Молодець!!!!!

  • Олег (01:18 09/02/2013)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.185.39.34]

    От тільки тренер мій не Клим В.М.,а Боднарук.Є.М.!І треніруюсь я не в калуші а в Надвірній !!!

  • Наталя (13:32 19/02/2013)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.177.80]

    Олег!Але був твоїм першим тренером Клим В.М.

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.