Калушани вподобали велетенські писанки на площі Героїв. ФОТО

Категорія: АкціїПереглядів: 1461

Цього року чотири велетенські писанки роботи калуських митців прикрасили центральну площу Калуша. Калушанам ідея яскравих Великодніх яєць припала до вподоби.

 

Велетенські писанки, які розписали у виставковій залі Калуша, приїхали до нас із Києва. Вони виготовлені із скловолокна. Їх розписали акриловими фарбами і у Великодню суботу встановили на площі Героїв, інформують "Вікна".

Як повідомив директор музейно-виставкового центру Артур Єфремов, задум був дещо спонтанний. Ідея належала калуській художниці Вікторії Гетьманській, яка вже розписувала схожу писанку для конкурсу, що триває у Києві.

Висота кожної писанки — 90 сантиметрів, ширина — 60 сантиметрів. Це — скловолокно, покрите полімером. Виготовляють такі "яйця" на заводі у Києві.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.